bądźmy w kontakcie

Informacja
& zakwaterowanie

Przekażę Ci wszelkie niezbędne informacje, dzięki którym Twoja podróż do Zanzibaru będzie komfortowa i bezpieczna, i znajdę najlepsze zakwaterowanie na miarę Twoich potrzeb.

Kierunki zwiedzania
- moje wycieczki

Zabiorę Cię do historycznego Stone Town, poznasz sympatycznych mieszkańców Prison Island, zaznasz prawdziwego afrykańskiego życia na uroczej wysepce Makunduchi, a także wyruszysz ze mną w rejs Safari Blue. A to tylko kilka z moich fantastycznych kierunków podróży 😉

chcę o coś zapytać
- pomóż mi

Jeśli masz do mnie jakieś pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi na stronie, śmiało skontaktuj się ze mną. Możesz do mnie zadzwonić lub napisać wiadomość e-mail.

Twój Przewodnik

Abdulkharimu Amlani Seki

Mam 23 lata, jestem animatorem i pochodzę z Tanzanii.

Pokażę Ci Zanzibar moimi oczami.

Przez ponad 2 lata pracowałem w Reef&Beach Resort na Zanzibarze jako animator. Zawsze marzyłem o założeniu własnego biznesu, by pogłębić umiejętności i doświadczenie zdobyte podczas pracy w hotelu.

To moja główna i najbardziej ekscytująca działalność. Ze mną poznasz najbardziej atrakcyjne kierunki na Zanzibarze i poczujesz najpiękniejsze emocje!

Podpowiem Ci jak przygotować się do podróży – kiedy najlepiej zaplanować wakacje, co ze sobą zabrać, jak się przygotować pod względem formalnym do wizyty w afrykańskim raju 🙂

Pomogę Ci znaleźć najlepsze miejsce do noclegu w atrakcyjnej cenie. Pragnę, by Twój pobyt na Zanzibarze był niezapomniany i zgodny z Twoimi potrzebami.

Dzięki pracy w hotelu jako animator jestem w stanie zapewnić Tobie atrakcje i rozrywki, dzięki którym czas na Zanzibarze spędzisz przyjemnie i intensywnie 😉 Znam kilka języków (m.in. angielski, polski i niemiecki) i mogę zapewnić fantastyczną rozrywkę Gościom z wielu stron Świata.

Twój przewodnik po raju

kontakt

abdul.from.zanzibar@gmail.com

rozpocznij swoją podróż
teraz!

Pokażę Ci najpiękniejsze zakątki w Zanzibarze.

Widoki, które zostaną w Twoim sercu na zawsze!